İKSV

Lalekart

İKSV MOBİL

İKSV Mobil

İKSV Mobil uygulamasıyla, hem vakfın düzenlediği festival ve etkinliklerle hem de Salon programıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Uygulama, İKSV için Vodafone tarafından geliştirilmiştir.

UYGULAMAYI İNDİR

Arşiv

Pitoresk İstanbul sergisi Lale üyelerine %15 indirimli

Pitoresk İstanbul Dijital Sergi, 12 Mart – 22 Mayıs tarihleri arası İstanbul Deniz Müzesi'nde. Dünyaca ünlü ressamların eserleri günümüz teknolojisiyle buluşuyor, eşsiz eserler canlanıyor. Yüzyıllar öncesinin mimarisini ya da manzaralarını resmedilmeye değer güzellikler olarak tanımlayan Pitoresk kavramını dünyada en çok hak eden şehirlerin başında İstanbul geliyor. 19. yy. ressam seyyahlarından Melling, Schranz, Allom, Bartlett, Lewis ve ressam Ayvazovski’nin İstanbul’u “dijital seyahatnameler” olarak dev boyutlu perdelerde canlanıyor. Pitoresk İstanbul dijital sergisi 200 yıl öncesine gizemli ve çok özel bir yolculuk. Romantik dönem sanatçılarının İstanbul’u resmeden eserleri CodexArt tekniği ile hayat buluyor. Payitaht İstanbul’u keşfetmek üzere yola çıkan seyyahların gözünden eşsiz bir İstanbul paylaşımı.

 

 

Bu eşsiz sergiye Lale Kart üyelerimiz biletlerini %15 indirimle Biletix üzerinden alabilir. Bilet almak için buraya tıklayın.

 

Beste ve Müzik Yönetmeni: Anjelika Akbar
Genel Yönetmen: Bülent Özükan
Sanat Yönetmeni: Murat Öneş