İKSV

Lalekart

İKSV MOBİL

İKSV Mobil

İKSV Mobil uygulamasıyla, hem vakfın düzenlediği festival ve etkinliklerle hem de Salon programıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Uygulama, İKSV için Vodafone tarafından geliştirilmiştir.

UYGULAMAYI İNDİR

GELECEK ETKİNLİKLER

BİRLİKTE GÜZEL: İBRAHİM SELİM'LE QUIZ NIGHT

27 Mart Çarşamba, 20.30

Ücretsiz

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon: info@lalekart.org
38. İstanbul Film Festivali öncesinde tüm üyelerimizi İbrahim Selim ile gerçekleştireceğimiz Quiz Night etkinliğine bekliyoruz. Birlikte Güzel ikramları ve etkinlik sonrası DJ eşliğinde devam edecek partide ilk 10’a girecek üyelerimizi birbirinden farklı sürprizler bekliyor. Davetiyenizin isminize özel ve tek kişilik olacağı etkinlikte İKSV ve Lale Kart sosyal medya hesaplarından paylaşılmak üzere fotoğraf ve video çekimi yapılacaktır. Etkinlik ayakta gerçekleşecektir. Mekân kapasitemiz sınırlıdır.


26. İSTANBUL CAZ FESTİVALİ ÜYE BULUŞMASI

2 Nisan, Salı 

Ücretsiz

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon: info@lalekart.org

29 Haziran-18 Temmuz arasında düzenlenecek İstanbul Caz Festivali’nin üye buluşması 2 Nisan Salı günü Salon İKSV’de gerçekleşecek. Festival direktörü Harun İzer’in festival programını paylaşacağı buluşmada katılımcıları aynı zamanda sürpriz bir performans bekliyor. Mekân kapasitesi sınırlı olduğundan rezervasyon.lalekart.org adresinden rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz.