İKSV

Lalekart

İKSV MOBİL

İKSV Mobil

İKSV Mobil uygulamasıyla, hem vakfın düzenlediği festival ve etkinliklerle hem de Salon programıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Uygulama, İKSV için Vodafone tarafından geliştirilmiştir.

UYGULAMAYI İNDİR

GELECEK ETKİNLİKLER

*Tüm etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi ve ödeme seçenekleri için lale.yildirim@iksv.org adresinden veya (212) 334 08 29 numaralı telefondan Lale Yıldırım ile iletişime geçebilirsiniz.

 


4. İSTANBUL TASARIM BİENALİ ÜYE TURU
22 Eylül Cumartesi, 11.00
Yapı Kredi Kültür Sanat Binası
Ücretsiz*
Rezervasyon için: info@lalekart.org

4. İstanbul Tasarım Bienali, “Okullar Okulu” ana başlığıyla 4 Kasım’a kadar devam edecek. Bienali 22 Eylül Cumartesi sabahı, sergilenen işlerin ve kavramsal çerçevenin daha yakından deneyimlenmesine olanak sağlayacak bir turda, İstanbul Tasarım Bienali Direktörü Deniz Ova ve bienalin küratörü Jan Boelen eşliğinde ziyaret edeceğiz.

 

*Bu buluşma Siyah ve Beyaz Lale üyelerimize özeldir.


 

17. FİLMEKİMİ ÜYE SUNUMU
24 Eylül Pazartesi, 18.00* ve 19.45*
Yapı Kredi Kültür Sanat Binası
Ücretsiz
Rezervasyon: rezervasyon.lalekart.org

Merakla beklenen Filmekimi programını festival direktöründen dinlemeye ne dersiniz? 24 Eylül akşamı Yapı Kredi Kültür Sanat binasında gerçekleşecek bu özel buluşmada, İstanbul Film Festivali Direktörü Kerem Ayan 5-14 Ekim tarihleri arasında sinemaseverlerle buluşacak Filmekimi’nin programına ilişkin ayrıntıları paylaşacak. İki oturum olarak gerçekleşecek buluşmamız için rezervasyon.lalekart.org adresi üzerinden katılmak istediğiniz oturumu seçerek rezervasyon yaptırmanızı önemle rica ederiz.


*Etkinlik kapasitesi sınırlıdır.