İKSV

Lalekart

İKSV MOBİL

İKSV Mobil

İKSV Mobil uygulamasıyla, hem vakfın düzenlediği festival ve etkinliklerle hem de Salon programıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Uygulama, İKSV için Vodafone tarafından geliştirilmiştir.

UYGULAMAYI İNDİR

Arşiv

Üyelerimiz Pera Palace Hotel konserlerine %20 indirimle katılıyor

Pera Palace Hotel Jumeirah’nın ev sahipliğinde düzenlenen Cumartesi Sabah Konserleri müziğin büyüleyici tınılarını hayranlarıyla buluşturmaya devam ediyor. Mayıs'a kadar sürecek programın ilk konuğu 15 Ekim'de dünyaca ünlü besteci ve piyanist Anjelika Akbar olacak. 

 

 

Pera Palace Hotel Jumeirah’ın 120 yılı aşkın tarihi boyunca unutulmaz balolara, konserlere ev sahipliği yapan, doğal akustiği ile İstanbul’un en özel salonlarından biri olan Grand Pera Balo Salonu, 15 Ekim Cumartesi günü saat 11.00’de dünyaca ünlü besteci ve piyanist Anjelika Akbar ile Cumartesi Sabah Konserleri’nin yeni sezon açılışını yapıyor. “Likafoni” başlıklı konserde, piyano repertuvarının Bach’dan Rus bestecilerine uzanan eşsiz eserlerinin yanı sıra, kendi uyarlamaları ve özgün besteleriyle de sahne alacak olan Anjelika Akbar, Nazım Hikmet anısına bestelediği "Yalnız Çınar" ve kendi uyarlaması olan "Çanakkale Türküsü"nü de ilk kez Pera Palace dinleyicisi için seslendirecek.

 

 

Üyelerimiz biletlerini %20 indirimle Biletix'ten alabilir. Ayrıntılı programa ve biletlere buradan ulaşabilirsiniz.