www.lalekart.org yenileniyor.
Çok yakında yeni web sitemizle karşınızda olacağız.
Şimdilik, üyelikle ilgili tüm konular için hafta içi her
gün 10.00-13.00 ve 14.00-18.00 saatleri arasında
(212) 334 07 81 ve 334 07 91 numaralı telefonlardan
veya info@lalekart.org adresinden İKSV Lale Kart
Üye ilişkileri ekibine ulaşabilirsiniz.
İKSV ve Lale Kart'ı sosyal medyada
takip etmek için:

İKSV

Lalekart

İKSV MOBİL

İKSV Mobil

İKSV Mobil uygulamasıyla, hem vakfın düzenlediği festival ve etkinliklerle hem de Salon programıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Uygulama, İKSV için Vodafone tarafından geliştirilmiştir.

UYGULAMAYI İNDİR

Beyaz Lale Üyeliği

Önce siz öğrenin
İKSV'nin düzenlediği tüm festival ve etkinliklerle ilgili bilgi ve tanıtımlar e-posta ile önce size ulaşıyor.
Biletinizi önce alın, yeriniz garanti olsun
İstanbul Caz Festivali’nde, İKSV tarafından belirlenecek zaman diliminde satın alacağınız biletler için yer garantisi hakkınız bulunuyor. Diğer festivallerde ise belirli bir zaman süresince, yer garantisi olmadan öncelikli bilet satın alma ayrıcalığına sahipsiniz.
Festival süresince indirimlerden yararlanın
İKSV’nin düzenlediği tüm festival ve etkinliklerde, her gösteride iki kişilik bilet için %25 indirim hakkınız bulunuyor.
Festival açılışlarında İKSV’nin davetlisi olun
İstanbul Film, Tiyatro, Müzik ve Caz Festivalleri ile İstanbul Bienali ve İstanbul Tasarım Bienali açılış törenleri için iki kişilik davetiye ayrıcalığına sahipsiniz.
Müzik ve Caz Festivali’ne davetiyeniz olsun
İstanbul Caz Festivali programından seçeceğiniz 1 gösteriye ve İstanbul Müzik Festivali’nde İKSV’nin belirlediği gösteriler arasından seçeceğiniz 1 gösteriye davetiye hakkınız bulunuyor.
Park derdiniz olmasın
İstanbul Müzik Festivali ile İstanbul Caz Festivali’nde belirli mekânlarda ücretsiz valet parking hizmetinden yararlanabiliyorsunuz.
 
Tüm festival kitapçıkları ve katalogları adresinize gelsin
İKSV tarafından düzenlenen tüm festival ve etkinliklerin katalog ve kitapçıkları ücretsiz olarak adresinize gönderiliyor.
Sürpriz indirim ve avantajlardan yararlanın
Yalnızca İKSV etkinliklerinde değil, yıl boyunca sizleri haberdar edeceğimiz diğer kültür-sanat etkinliklerinde, gezi turları ve yaşam atölyelerinde de indirimlere sahipsiniz.
Lale Kart 360'a katılım
Yıl boyunca yalnızca üyelere özel olarak gerçekleştirilen mutfak ve fotoğraf atölyeleri, çocuklara yönelik atölyeler, gastronomi gezileri ve kültür turları gibi etkinliklere katılabiliyorsunuz.
Lale Kart buluşma noktalarında indirimlerin tadını çıkarın
Gönderdiğimiz kitapçıkta yer alan İstanbul’un seçkin restoran, kafe, sinema, kitabevi, tiyatro ve kültür merkezlerinde yıl boyunca değişen oranlarda indirimlerden yararlanıyorsunuz.
Adınız teşekkür duyurularında yer alsın
Verdiğiniz desteği, festival kataloglarında, festival mekânlarında yer alan panolarda ve Lale Kart web sitesinde ismen teşekkür ile duyuruyoruz.
Ayrıcalıklarınız Salon İKSV'de de sürsün
Salon'da düzenlenen tüm etkinlikler hakkında e-bültenle bilgilendiriliyor, biletlerinizi öncelikli ve %25 indirim ayrıcalığıyla alabiliyorsunuz.
Beyaz Lale kategorisi üyelik bedeli 8.500 TL'dir.
Tutar nakit veya havale / EFT yoluyla, ya da kredi kartı ile tek çekim, iki, beş veya sekiz taksitte ödenebilir. Üyelik süresi bir yıldır ve avantajlar 2 kişi için geçerlidir.